Kars‘ta bir iş yerinin bacasında çıkan yangın itfaiye takımlarınca büyümeden söndürüldü.
Olay Merkez Atatürk Caddesi’nde meydana geldi. Bir işyerinin bacasından dumanların yükseldiğini gören vatandaşlar durumu itfaiyeye bildirdi.
Olay yerine Kars Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü takımları sevk edildi. Bölgeye gelen itfaiye grupları, yangının işyerinin bacasından çıktığını belirledi. Çabucak yangına müdahale eden itfaiye grupları, yangını büyümeden söndürdü. – KARS
GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.