Kars‘ta polis uyuşturucu husus ele geçirdi. Uyuşturucu ticareti yaptığı tespit edilen 1 kişi tutuklandı.
Kars Emniyet Müdürlüğü Narkotik Cürümlerle Çaba Şube Müdürlüğü’nce sokak satıcıları ‘torbacı’ olarak tabir edilen uyuşturucu unsur satıcılarına yönelik çalışma yapıldı.
Narkotik gruplarınca yapılan çalışmalarda 1 araç ve 1 ikamette arama yapıldı. Yapılan aramada 3 kesim halinde toplam 225,46 gram metamfetamin unsuru, 1 hassas terazi, 3 bin 500 lira hatadan elde edilen gelir, 1 rulo halinde alüminyum folyo ve 1 cam aparat ele geçirilerek koruma altına alındı.
Olayla ilgili olarak kuşkulu 3 kişi gözaltına alındı. “TCK-188 Uyuşturucu yahut Uyarıcı Unsur İmal ve Ticareti Yapmak” kabahatinden gözaltına alınan 3 kuşkulu emniyetteki süreçlerinin akabinde adliyeye sevk edildi.
Adliyeye sevk edilen şüphelilerden ikisi hür bırakılırken, E.M. (48) ise tutuklanarak cezaevine gönderildi. – KARS
GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.