Selim Belediye Lideri Coşkun Altun, esnafı ziyaret ederek, bir mühlet sohbet etti.
Kars‘ın Selim ilçesi Belediye Lideri Coşkun Altun, mesai öncesinde esnafla bir ortaya geldi. Esnafa güzel işler temennisinde bulunan Altun, çay içti, sohbet etti. Esnafın sorun ve ıstıraplarını dinledi.
Selim Belediyesi olarak vatandaş odaklı hizmet verdiklerini söz eden Lider Coşkun Altun, “Yeni yılın birinci mesaisine esnafımızı ziyarete ederek başladık. Esnafımızın problemlerini dinledik” dedi.
“Her yerde olmak üzere bir duan varsa, gönüllere gir. Zira sevenler, sevdiklerini gönüllerinde taşırlar” kelamını hatırlatan Altun, “Bizde Yeni yılın birinci gününe çok sevdiğimiz değerli hemşerilerimizi ziyaret ederek başladık. Güzel işler ve yeni yılın huzur memnunluk getirmesini temennisinde bulunduk. Selimli hemşehrilerimizin hizmetinde olduğumuzu kendilerine bir kere daha söyledik” diye konuştu.
Esnafla birlikte işyerlerini açan Lider Altun, sabah çayını da esnafla içti. Altun, daha sonra belediyeye geçti. – KARS
GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024SPOR
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024GÜNDEM
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.